SPRÁVA PREZIDENTA SKUPINY KORES

 

Drahí obchodní partneri,

tento rok je 131. rokom v histórii spoločnosti. Vážime si vzájomnej dôveryhodné spolupráce a spoločných úspechov s vami, našimi medzinárodnými obchodnými partnermi. Túto spoluprácu vnímame ako záväzok a našu zodpovednosť do budnoucna.

Víziou Kores je podporovať tvorivé procesy v školách, domácnostiach i kanceláriách tým, že ponúka kvalitné a funkčné produkty, ktoré sú prispôsobené potrebám koncového spotrebiteľa a zároveň ekologicky šetrné. Neustále pracujeme na inovatívnych novinkách a kontinuálne zlepšujeme produktové benefity a desing. Naším cieľom je získať a udržať si lojalitu a nadšenie zákazníkov:

Rad našich lepidiel je doplnená o Transparentná lepiacu tyčinku 21g, ktorá ponúka dokonale neviditeľné lepenie a silnou lepiacou silu už za 60 sekúnd na všetky druhy papiera, kartónu a fotopapiera. Je netoxická a obsahuje z 60% obnoviteľné zdroje.

Populárne korekčný strojček Fantasy Scooter prichádza v novom prevedení Paisley. Rad bločkov je rozšírená o dizajnovo podarený Mandala bloček. Novinkou z radu gúm je Trojhranná dizajnová guma Trino a guma KE30 Neon, ktoré sú dodávané v štyroch atraktívnych neónových farbách. Sú ideálne pre všetky tvrdosti grafitových ceruziek, netoxické, bez ftalátov a bez latexu. Pre školu sme pridali rad Kosmo jednoduchých ořezávátek s inovatívnym dizajnom v piatich rôznych farbách.

Náš detský sortiment je rozšírený o Masi Kolor - modelovacie hmotu v štyroch základných farbách, podporujúce jemnú motoriku, predstavivosť a vynaliezavosť. Samozrejmou vlastnosťou Masi Kolor je dlho trvajúci jemná modelovatelnost a preto je ideálny pre malé detské ručičky. Navyše je netoxická, antibakteriálne, bezlepková a nezanecháva farebné stopy.

Novinkou pre školy, univerzity a kancelárie sú slovenskej popisovače na flipcharty K-Marker Flipchart XF1 v inzenzivních a žiarivých farbách. Sú plnené atramentom na vodnej báze, teda nepresakujú papier, sú netoxické a neobsahujú xylén, toluén a benzén.

Teším sa na spoločné stretnutia na rôznych veľtrhoch a prajem vám úspešný rok 2018!

 

S pozdravom,

Clemens Koreska

Prezident skupiny Kores

Stay connected!