Ekologické produkty

KORES je EKO-RESPONSIBLE. Spoločnosť vyvíja a uvádza na trh produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, zahŕňajú výrobky ekologicky rozložiteľné a zdravotne úplne nezávadné. Medzi tieto produkty patria predovšetkým lepiacej tyčinky KORES, vyrobené z 60% z obnoviteľných materiálov, ďalej napríklad korekčné "bělítko" na báze vody s názvom Aqua či korekčné strojčeky Wooden Roll On a Wooden Scooter, ktoré sú vyrobené zo 100% zmesi mletého dreva, sú CO2 neutrálne a kompostovateľné - biologicky rozložiteľné. Všetky ceruzky a pastelky so značkou KORES sú vyrobené z dreva, ťaženého mimo dažďové pralesy. Firma KORES sa riadi týmto pravidlom: Ak máme tú možnosť, urobme radosť sebe i prírode a zvoľme ekologickú variantu kancelárskych pomocníkov.

lepicí tyčinky

Lepiacej tyčinky Kores možno použiť na všetky druhy papiera a ponúkajú čistú a hladkú aplikáciu. Sú vybavené vzduchotesným uzáverom pre dlhú životnosť. Všetky veľkosti majú silnú lepivosť už po 60 sekundách. Lepiacej tyčinky Kores neobsahujú kyseliny, rozpúšťadlá a netoxická.

eko univerzální lepidlo

Eko univerzálne transparentné lepidlo s rýchlouzáverom pre čisté a jednoduché použitie. Je ideálny pre hobby, výtvarné a remeselné práce.
Neobsahuje rozpúšťadlá a kyseliny, je netoxické, biologicky rozložiteľné. Vyprateľné pri 40 °.

Korekčné lak Kores Aqua je perfektný biela korekcia, ktorá rýchlo zasychá a je vhodná pre všetky druhy korektúr. Je vyrobená na vodnej báze, preto je veľmi šetrná k životnému prostrediu.

Korekčné lak Kores Aqua Soft Tip je perfektný biela korekcia, ktorá rýchlo zasychá a je vhodná pre všetky druhy korektúr. Je vyrobená na vodnej báze, preto je veľmi šetrná k životnému prostrediu.
Korekcia pomocou 3-dimenziálnych hubky umožňuje variabilné šírku korekcie.

Wooden Roll On

Telo korekčného strojčeka Kores Wooden Roll On je vyrobené zo 100% zmesi mletého dreva, jedná sa teda o ekologický výrobok. Páska zaisťuje menej odpadu, ale žiadnu stratu kvality výrobku. Naviac je aj obal vyrobený z recyklovaného papiera, strojček je CO2 neutrálna, preto je tento suchý korekčný strojček veľmi šetrný k životnému prostrediu.

Wooden Scooter

Telo korekčného strojčeka Kores Wooden Scooter je vyrobené zo 100% zmesi mletého dreva, jedná sa teda o ekologický výrobek.Páska zabezpečuje menej odpadu, ale žiadnu stratu kvality výrobku. Naviac je aj obal vyrobený z recyklovaného papiera, strojček je CO2 neutrálna, preto je tento suchý korekčný strojček veľmi šetrný k životnému prostrediu.

Stay connected!